Web Dünyasına Girmekten Korkma!


"Web Dünyasına Girmekten Korkma yazımızda web sitesi açacak ve web sitesi açmayı düşünüp nasıl yol izlemesi gerektiğini örneklerle açıklıyoruz."

Web Dünyasına Girmekten Korkma!

Günümüz çağı teknoloji olmakla beraber internet kullanım oranımız daha fazladır.Herkes gibi sizde akıllı telefon, cep telefonu, tablet, laptop, bilgisayar vb kısaca internete bağlı her türlü cihazları kullanmaktayız.Bu cihazları kullanırken gerek zaman geçirmek için oyun, gerek bilgi sahibi olmak için araştırma, gündem haberleri okumak için uygulamalar vb. işlemler yapmaktayız.Az önce bilgi sahibi olmak için araştırma demiştik.

Günümüz Çağı Teknoloji

Bilgi Sahibi Olmak için Neler Yaparız ?

Elimizdeki Akıllı Cihaz Telefon yada bulunduğumuzda ortamdaki internete bağlı cihazdan google ve benzeri arama motorlarından arama yapmak istediğimiz kelime yada cümle vs. yazıp ekranımızda çıkan sonuçları incelemek için tek tek web sitelerini inceleriz. Doğru bilgi yada tatmin edici bilgiye ulaşıncaya kadar bu işlemi devam ettiririz.

Şimdi Ne Yapmış Olduk ?

Ne mi yaptık? İnterneti en etkin şekilde kullanmış olduk.Dışarıya çıkmadan dükkan, mağaza, mekan dolaşmadan istediğimiz bilgiye ulaşmış olduk.Neyin sayesinde bu işlemi yaptık. İnternet Dünyasından korkmayan kişilerin açmış olduğu web siteleri sayesinde oldu.

Genelde bizler birşey yaptırmak istediğimizde ön araştırma yapmaya başladık.Fiyat araştırması, model araştırması, ürün araştırması vb. Nerede nasıl uygun, Acaba kimler yapıyor, Bu hizmeti kim sağlıyor gibi.Kişiler önce kendi bölgelerine yakın yerlerde internet aracılığıyla arayışa geçiyor.Örnek vermek istersek,

Antalya Kepezde oturan kişi google.com.tr sitesine girip Arama kelimesi "Kepez Temizlik Şirketleri" yada "Kepez Ev Temizliği" gibi arama yaptırdığında çıkan sonuçlarda kepez.temizliksirketleriara.com web adresini görebilmektedir.Web sitedeki iletişim kanallarından işletmeye ulaşıp hizmet alabilir.

İstanbul Beylikdüzünde evcil hayvanı (kedi,köpek) olan kişi gene google.com.tr sitesine girip. Arama kelimesi "beylikdüzü köpek pansiyonu" yada "beylikdüzü köpek gezdirme" gibi arama yaptırdığında çıkan sonuçlarda sanslipatilerim.com web adresine girip hizmet almış olacaktır.

 

Üretim ve Satışını yapan bir Söve firması ürünlerini internet dünyasında tanıtmak istemektedir.Bunun için bir çalışma yapıp nasıl daha verimli hale getirilir.Söve malzemeleri almak isteyen müşterilere nasıl buluşturabiliriz.Tabiki de uygun bir web sitesi açarak.Toptan Kartonpiyer hedef kelimesiyle çalışma yaptığımız ve google arama sonuçlarında 1.sayfada listelenen web sitesi ortaya çıkmış oldu.

Ve bunun gibi birden fazla örnek çalışmalarımız var ve çalışmalara devam etmekteyiz.

Biz Sizlere Ne Sunuyoruz ?

Şapkalı Çocuk Web & Reklam Hizmetleri olarak işletmenizin Web Dünyasına Girmesine olanak sağlıyoruz.Hazırlamış olduğumuz hazır web siteler ve özel web çalışmaları ile işinizi büyütme ve yeni müşteriler kazanmayı hedefler.

Sektörel web çalışmaları, piyasa araştırması, kullanılabilirlik ve satışa odaklı çözümler üretiyoruz.

Nereden Nasıl Başlayacağım diye düşünmeden yaptığınız işi bizimle paylaşırsanız kısa sürede web sitesini faaliyete geçirdiğimizi görebilirsiniz.

  • Web Editör Departmanında çalışan arkadaşlarımız web sitenin içeriklerini işinizle alakalı konuların veri girişlerini sağlayacaklardır.
  • Web Siteninizin Google ve diğer servislerin kaydı oluşturulur.
  • Facebook, Twitter ve diğer servislerde sayfa oluşturulması sağlanır.
  • Google, Yandex ve Navigasyon cihazlarında yer almanız için ayrıca hizmetimiz vardır.
  • Kurumsal gözükmeniz için 0850 ile başlayan numara tahsis işlemlerini sağlamaktayız.
  • Teknik destek, takip ve geliştirme hizmetlerimizden faydalanacaksınız.