Web Sitesi Güncelleme


Web Sitesi Güncelleme:

Web Güncelleme, mevcut web siteniz üzerinde yenilikler yapılmasıdır.
Web sayfası güncelleme işlemleri değişik alanlarda olabilir.

Web sitenizin tamamlanmasıyla beraber web sitenizin güncel tutulması gerekmektedir. Web sitenizin içeriğine göre haftalık, aylık ya da yıllık sürelerde güncel kalmasını sağlamanız gerekmektedir.

Hazırladığımız web sitelerinin güncel olması hem arama motorları için hem de web sitenizi ziyaret eden kullacılar için önemlidir. Web sitenizde yapılacak yenilikler kullanıcıların ve arama motorlarının web sitenizi daha çok ziyaret etmesi anlamına gelmektedir.

Web sitesi güncellemeleri ile;

  • Ürünleriniz ya da hizmetlerinizi düzenleyebilirsiniz.
  • Firmanızın güncel haberleri girebilirsiniz.
  • Fuar, seminer gibi aktivitelerinizin fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz.
  • Kampanyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Tasarım Güncellemeleri:

Bu güncelleme türü, sitenizde tasarımın içerisinde yer alan grafiksel değişiklileri kapsamaktadır. Mevcut tasarım korunurken, sadece grafiksel anlamda istediğiniz değişikliklere yer verilir.
 

İçerik Güncellemeleri:

Bu güncelleme türü, sitenize yeni bir içerik, ürün ekleme işlemleri ya da mevcut bilgiler üzerindeki yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri kapsar.Sosyal medya ağlardaki fotoğraf ve video içeriklerini sitenize taşıyabilir yada web sitenizdeki görsel içerikleri sosya medya ağlarına aktarımı yapabiliriz.
 

Program Güncellemeleri:

Sitenizin mevcut tasarım ve içeriği korunarak, istediğiniz programların yazılması ve sitenize aktarılması işlemlerini kapsar. Kullanmakta olduğunuz web portalınınızdan memnum değil yada yetersiz geldiğini düşünüyorsanız.Sizler için araştırıp en uygun olan portala taşımasını yapabiliriz.

 

  • Web güncelleme hizmetlerinin ücretlendirilmesi hizmet türüne göre değişmektedir.
  • Bilgi ve detay almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.