Web Yazılım


Alanında uzman yazılım mimarlarımız ile websiteniz için şuanki teknolojide kullanılan en hızlı yazılım hizmetlerini vermekteyiz. Yazılım dili olarak PHP, JAVA ve ASP.NET, veritabanı teknolojisi olarak SQL, MySQL, MsSQL ve Oracle veritabanlarını kullanmaktayız.
Yalnızca dinamik veya dinamik ve veritabanı bağlantısı gerektiren içerikler için yazılım çözümlerini sunmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Size atanan yönetici paneli ile, websitenizde yer alan tüm sayfaların düzenlenmesi işlemini bize gerek duymadan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. İçerik Yönetim Sistemi, modüler yapıda olup istenilen özellikler eklenip/çıkartılabilmektedir. Websiteniz beta yayına geçtikten sonra, güncellemeleri yapacak personelinize verilecek kısa bir eğitimin ardından, websitenizdeki tüm özelliklere tam yetki ile erişebilecek, saniyeler içerisinde sayfalarınızı güncellemenin keyfini yaşayacaksınız.
İçerik Yönetim Sistemi’nde, anket, döviz kuru, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyaretçi istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten (maillist), forum, sayfa yönetimi, bayi yönetimi, ansiklopedi, sık sorulan sorular gibi özellikler standart olarak gelmektedir. Ek olarak istediğiniz tüm özellik eklenebilir veya çıkartılabilir

Veritabanı Uygulamaları

Veritabanı uygulamaları müşterileriniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Bilgiyi paylaşma, saklama ve güncelleme konularında esneklik sağlar.
Örneğin veritabanı uygulamaları sayesinde, size ait internet sitesi üzerinde üyelik sistemi kurabilir, sipariş – ziyaretçi – iletişim formları kullanabilir, online kataloglar ile ürün portföyünüzü müşterilerinize daha hızlı ve detaylı bir şekilde sunabilirsiniz.
Müşterilerinizi daha iyi tanıyabilmeniz, örneğin üye girişi sayesinde “Hoşgeldiniz Sn. XXX“ şeklinde bir hitapla karşılayabilmeniz, müşteri ve memnuniyetini ve sadakatini olumlu yönde etkileyecektir.